У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба,Івано-Франківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дружба:

Актуальний розклад електричок по станції Дружба містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дружба з такими станціями і населеними пунктами як Ворохта, Івано-Франківськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 07 хв до пункту призначення Івано-Франківськ. Найближчі станції та зупинні пункти Хриплин, Братківці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дружба відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворохта - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дружба відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6404-6403* Івано-Франківськ Ворохта 08.32 1 хв  08.33 Курсує щоденно - переглянути
6404-6403* Ворохта Івано-Франківськ 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дружба можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дружба,Івано-Франківська обл.