У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дружба - Бистриця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дружба - Бистриця:

Поточний розклад електричок Дружба - Бистриця включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 16 хв зі станції Дружба і прибуває на станцію Бистриця о 18 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6404-6403 сполученням Рахів - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Дружба і Бистриця цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дружба - Бистриця, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дружба Бистриця ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дружба - Бистриця можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6404-6403 Рахів Івано-Франківськ 18.16
Дружба
18.29
Бистриця
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дружба -Бистриця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дружба — Бистриця

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бистриця — Дружба