У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дубовець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубовець:

Актуальний розклад електричок по станції Дубовець містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дубовець з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Новоград-Волинський-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 21 хв до пункту призначення Житомир. Найближчі станції та зупинні пункти Колодіївка, Нова Вигода. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дубовець відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Новоград-Волинський-1, Новоград-Волинський-1 - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дубовець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6412 Новоград-Волинський Житомир 06.36 2 хв  06.38 Курсує щоденно - переглянути
6411 Житомир Новоград-Волинський 10.35 2 хв  10.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413 Житомир Новоград-Волинський 18.17 2 хв  18.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6415 Житомир Новоград-Волинський 18.57 2 хв  18.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Новоград-Волинський Житомир 20.19 2 хв  20.21 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дубовець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дубовець