У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Житомир
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Житомира

Житомир - важлива вузлова станція на північному заході України. Станція знаходиться в 165 км від Києва залізницею, відноситься до Коростенської дирекції Південно-Західної залізниці. Фактично всі ділянки напрямків електрифіковані, крім ділянки на Козятин, де ходять дизелі. Тут прокладено 15 колій і 3 платформи. Через колії можна перейти по надземному пішохідному мосту. На вокзалі є зручний зал очікування, камери зберігання багажу, кімната матері і дитини, номера люкс для проїжджаючих. Розклад поїздів Житомира включає міжміське і приміське сполучення.

Через місто проходить досить багато складів з півночі Росії - з Санкт-Петербурга. 4 дні на тиждень курсує потяг 019А Санкт-Петербург - Одеса, щодня проходить маршрут в Молдавію 061Ь Санкт-Петербург - Кишинів, кожен день проходить склад 061Ц Бендери - Санкт-Петербург. Швидше за все до північної столиці можна дістатися на рейсі з Кишинева: дорога займе 23 години. З Житомира йде рейс до Сімферополя, а по непарних в білоруські Барановичі-Поліські. Причіпні вагони зі складами проходять за маршрутами: Псков-Одеса, Кишинів-Мінськ, Мурманськ-Кишинів, Санкт-Петербург-Хмельницький. Через місто проходять рейси усередині країни, які з'єднують Білгород-Дністровський і Жлобин, Житомир та Харків.

Особливо розвинене тут приміське сполучення, яке йде в п'яти напрямках. По неділях і додатково призначених днях ходить 3 рази в день експрес підвищеної комфортності в Київ із зупинкою на ст. Фастів. Експрес знаходиться в дорозі від 1 години 46 хвилин до 1 години 51 хвилини. В Коростень 6 раз в тиждень йде експрес з Вінниці, 5 разів на тиждень приміський з Козятина. Прямий експрес до Коростеня ходить 3 рази в день щодня, і ще призначаються додаткові приміські по вихідним, вівторках і четвергах. В середньому дорога до ст. Коростень займає 1 годину 20 хвилин - півтори години.

В зворотню сторону до ст. Козятин ходить експрес Коростень - Вінниця та приміський Коростень - Козятин. По неділях призначається експрес Коростень - Козятин. Поїзди зупиняються на час від 4 до 10 хвилин. До Фастова ходять 2 пари електричок в день - вранці і ввечері. У Новоград-Волинський ходить одна пара електричок щодня і одна додатково по п'ятницях і неділях. У Коростишів ходить одна пара приміських електропоїздів по четвергах і вихідним.

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Житомир:

Розклад поїздів і електричок по станції Житомир на сьогоднішній день включає в себе 5 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 14, 9 з них проходять і 10 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 05 г 06 хв у напрямку до станції Коростень, а останній прибуває в 21 г 04 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 14 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Житомир курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Житомир, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Житомир можна придбати онлайн або в касі.

Квитки

  • Житомир - Київ від 107.54 грн. (160.1 км)

  • Житомир - Харків від 236.65 грн.

  • Житомир - Львів від 138.12 грн.

  • Житомир - Дніпро від 192.82 грн.

  • Житомир - Суми(всі вокзали) від 262.61 грн.

  • Житомир - Вінниця(всі вокзали) від 46.13 грн. (127.1 км)

  • Житомир - Ковель від 184.84 грн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Житомир

По станції Житомир курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Житомир Показати тільки електрички по станції Житомир