У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дунаївці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дунаївці:

Актуальний розклад електричок по станції Дунаївці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дунаївці з такими станціями і населеними пунктами як Хмельницький, Ларга, Гречани. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 30 хв до пункту призначення Ларга. Найближчі станції та зупинні пункти Нестерівці, Лошківці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дунаївці відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хмельницький - Ларга, Ларга - Гречани. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дунаївці відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Дунаївці - Київ від 179.05 грн.

  • Дунаївці - Львів від 155.47 грн.

  • Дунаївці - Хмельницький від 25.00 грн. (64.7 км)

  • Дунаївці - Ужгород(всі вокзали) від 257.44 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6382 Ларга Хмельницький 08.26 1 хв  08.27 Курсує щоденно - переглянути
6383* Хмельницький Ларга 10.23 1 хв  10.24 Курсує щоденно - переглянути
6384* Ларга Гречани 15.28 1 хв  15.29 Курсує щоденно - переглянути
6385 Хмельницький Ларга 15.25 5 хв  15.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дунаївці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дунаївці