У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джигаївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Джигаївка:

Актуальний розклад електричок по станції Джигаївка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Джигаївка з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 03 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Дубов'язівка, Калинівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Джигаївка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Конотоп - Ворожба-Пас., Ворожба-Пас. - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Джигаївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Конотоп 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6304 Конотоп Ворожба 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 14.19 1 хв  14.20 Курсує щоденно - переглянути
6306 Конотоп Ворожба 19.02 1 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Джигаївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Джигаївка