У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Джигаївка - Куколка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Джигаївка - Куколка:

Поточний розклад електричок Джигаївка - Куколка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 46 хв зі станції Джигаївка і прибуває на станцію Куколка о 07 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6301 сполученням Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 37 хв. Між станціями Джигаївка і Куколка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Джигаївка - Куколка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Джигаївка Куколка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Джигаївка - Куколка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6301 Ворожба Бахмач 06.46
Джигаївка
07.23
Куколка
37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Джигаївка -Куколка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Джигаївка — Куколка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Куколка — Джигаївка