У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фанчиково
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фанчиково:

Актуальний розклад електричок по станції Фанчиково містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Фанчиково з такими станціями і населеними пунктами як Батьово, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 31 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Виноградів-Закарпатський, Нове Село. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Фанчиково відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Батьово - Королеве. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фанчиково відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6577 Королеве Батьово 03.56 1 хв  03.57 Курсує щоденно - переглянути
6578 Чоп Королеве 11.46 1 хв  11.47 Курсує щоденно - переглянути
6581 Королеве Батьово 15.52 1 хв  15.53 Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 21.30 1 хв  21.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Фанчиково можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фанчиково