У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Ужгород
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мукачево - Ужгород:

Поточний розклад електричок Мукачево - Ужгород включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 36 хв зі станції Мукачево і прибуває на станцію Ужгород о 10 г 30 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6517-6518 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 2 г 50 хв. Між станціями Мукачево і Ужгород цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Мукачево-Перевалочна(05.29), Есень(06.21), Холмок(07.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мукачево - Ужгород, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мукачево Ужгород ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мукачево - Ужгород можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Мукачево та Ужгород – 60.7 км. Ціна квитка на електричку Мукачево Ужгород складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 05.25
Мукачево
08.15
Ужгород
2 г 50 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 08.36
Мукачево
10.30
Ужгород
1 г 54 хв Курсує щоденно - переглянути
6523-6524 Мукачево Сянки 17.24
Мукачево
19.22
Ужгород
1 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мукачево -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Ужгород

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ужгород — Мукачево