З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево - Ужгород
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Мукачево - Ужгород:

Поточний розклад електричок Мукачево - Ужгород включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 30 хв зі станції Мукачево і прибуває на станцію Ужгород о 19 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6519-6520 сполученням Мукачево - Сянки, в цьому випадку поїздка займе 2 г 7 хв. Між станціями Мукачево і Ужгород цей електропоїзд проїжджає 18 зупинок. Серед них Мукачево-Перевалочна(08.28), Свобода(09.09), Цеглівка(10.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Мукачево - Ужгород, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Мукачево Ужгород ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Мукачево - Ужгород можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 05.20
Мукачево
07.27
Ужгород
2 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6519-6520 Мукачево Сянки 08.25
Мукачево
10.32
Ужгород
2 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6525-6526 Мукачево Сянки 17.30
Мукачево
19.34
Ужгород
2 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Мукачево -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Мукачево — Ужгород

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ужгород — Мукачево