У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фасти
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фасти:

Актуальний розклад електричок по станції Фасти містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Фасти з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Червоноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 57 хв до пункту призначення Червоноград. Найближчі станції та зупинні пункти Люблинець-Волинський, Ковель. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Фасти відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Червоноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фасти відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302-6301 Червоноград Ковель 10.17 1 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
6305-6306 Ковель Червоноград 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Фасти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фасти