У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Ковеля

Даний населений пункт - важливий залізничний вузол Волинської області. Розклад поїздів Ковеля включає в себе як велику кількість приміських електричок, так і внутрішньоукраїнських і важливих міжнародних рейсів. Саме через Ковель щодня слідує важливий міжнародний потяг формування українських і польських залізниць Київ - Варшава. Час в дорозі до столиці Польщі - близько дев'яти години, до Києва - 8 годин. У ранкові години по парних днях вирушає міжнародний фірмовий поїзд «Волинь» сполученням до Москви. Час поїздки до столиці Росії на такому поїзді складе 26 годин.

Поїзди далекого прямування

Через станцію Ковель щодня в нічний час слідують транзитні поїзди Київ - Львів і Львів - Київ. Безпосередньо зі станції починаються маршрути поїздів далекого прямування в напрямку Чернівців та Одеси(фірмовий «Блакитні озера»). Одеський склад курсує щодня, а маршрути сполученням на Чернівці слідують по непарних і парних днях тижня відповідно. Час в дорозі до Одеси - 16 годин, до Чернівців - 14 годин, до Львова - трохи більше чотирьох годин.

Приміські поїзди Ковеля

Це місто найбільший вузол сполучення приміських поїздів Західної України. У розкладі поїздів Ковеля можна виділити шість популярних напрямків руху електричок: львівський, брестський, луцький, камінь-каширський, ягодинський і сарнський. У львівському напрямку місцеві поїзди ходять щодня з інтервалом в 4 години. Кінцеві пункти проходження - Ізов, Львів, Червоноград. Вранці і ввечері відправляються склади в луцькому напрямку: на Могиляни, Здолбунів, Луцьк. У напрямку на Брест приміськими електропоїздами з Ковеля можна дістатися до Заболоття(два рейси - вранці і вдень) і Хотислава(вечірній і нічний рейси). Електрички на Сарни відправляються чотири рази на добу з інтервалом 4-6 годин. Всі ці поїзди не зупиняються на станції Мала Язвинка, слід враховувати даний факт при плануванні поїздки. На Ягодин щодня відправляється три рейси. Єдиний приміський поїзд до станції Камінь-Каширський відправляється щодня в ранковий час. Кількість приміськ

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Ковель:

Розклад поїздів і електричок по станції Ковель на сьогоднішній день включає в себе 23 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 14, 14 з них проходять і 23 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 01 г 34 хв у напрямку до станції Хелм-Головний, а останній прибуває в 22 г 10 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 22 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Ковель курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Ковель, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Ковель можна придбати онлайн або в касі.

Квитки

  • Ковель - Київ від 160.63 грн.

  • Ковель - Харків від 268.59 грн.

  • Ковель - Львів від 107.58 грн.

  • Ковель - Дніпро від 300.60 грн.

  • Ковель - Одеса від 272.33 грн.

  • Ковель - Запоріжжя від 248.85 грн.

  • Ковель - Суми(всі вокзали) від 393.57 грн.

  • Ковель - Рівне від 129.85 грн. (162.4 км)

  • Ковель - Вінниця(всі вокзали) від 235.44 грн.

  • Ковель - Полтава від 726.40 грн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
67 Київ Варшава 01.13 21 хв  01.34 Курсує щоденно - переглянути
19 Київ Хелм 01.13 21 хв  01.34 Курсує щоденно - переглянути
131 Дніпро Львів 04.45 20 хв  05.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
113 Харків Львів 04.45 20 хв  05.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
68 Варшава Київ 05.16 21 хв  05.37 Курсує щоденно - переглянути
20 Хелм Київ 05.16 21 хв  05.37 Курсує щоденно - переглянути
6356-6355 Ковель Здолбунів 05.50 Курсує щоденно - переглянути
93 Харків Хелм 05.35 25 хв  06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
23 Київ Хелм 05.35 25 хв  06.00 Курсує щоденно - переглянути
6310 Вижва Ковель 07.30 Курсує щоденно - переглянути
6319 Сарни Ковель 07.32 Курсує щоденно - переглянути
97 Київ Ковель 08.28 Курсує щоденно - переглянути
6373* Ковель Ягодин 08.55 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Вижва 09.06 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 09.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6302-6301 Червоноград Ковель 10.20 Курсує щоденно - переглянути
6353-6354 Здолбунів Ковель 12.50 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357* Ковель Здолбунів 13.09 Курсує щоденно - переглянути
119 Дніпро Хелм 13.07 21 хв  13.28 Курсує щоденно - переглянути
88 Дніпро Ковель 13.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 13.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
87 Дніпро Ковель 13.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
120 Хелм Дніпро 15.30 21 хв  15.51 Курсує щоденно - переглянути
6374* Ягодин Ковель 17.25 Курсує щоденно - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
78 Ковель Одеса 17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Дніпро 17.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6305-6306 Ковель Червоноград 17.50 Курсує щоденно - переглянути
6314 Вижва Ковель 18.00 Курсує щоденно - переглянути
98 Ковель Київ 19.05 Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 19.37 Курсує щоденно - переглянути
6322 Ковель Сарни 20.20 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Вижва 20.23 Курсує щоденно - переглянути
132 Львів Дніпро 21.31 30 хв  22.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
114 Львів Харків 21.31 30 хв  22.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
94 Хелм Харків 22.10 21 хв  22.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
24 Хелм Київ 22.10 21 хв  22.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ковель

По станції Ковель курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Ковель Показати тільки електрички по станції Ковель