У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Ковеля

Даний населений пункт - важливий залізничний вузол Волинської області. Розклад поїздів Ковеля включає в себе як велику кількість приміських електричок, так і внутрішньоукраїнських і важливих міжнародних рейсів. Саме через Ковель щодня слідує важливий міжнародний потяг формування українських і польських залізниць Київ - Варшава. Час в дорозі до столиці Польщі - близько дев'яти години, до Києва - 8 годин. У ранкові години по парних днях вирушає міжнародний фірмовий поїзд «Волинь» сполученням до Москви. Час поїздки до столиці Росії на такому поїзді складе 26 годин.

Поїзди далекого прямування

Через станцію Ковель щодня в нічний час слідують транзитні поїзди Київ - Львів і Львів - Київ. Безпосередньо зі станції починаються маршрути поїздів далекого прямування в напрямку Чернівців та Одеси(фірмовий «Блакитні озера»). Одеський склад курсує щодня, а маршрути сполученням на Чернівці слідують по непарних і парних днях тижня відповідно. Час в дорозі до Одеси - 16 годин, до Чернівців - 14 годин, до Львова - трохи більше чотирьох годин.

Приміські поїзди Ковеля

Це місто найбільший вузол сполучення приміських поїздів Західної України. У розкладі поїздів Ковеля можна виділити шість популярних напрямків руху електричок: львівський, брестський, луцький, камінь-каширський, ягодинський і сарнський. У львівському напрямку місцеві поїзди ходять щодня з інтервалом в 4 години. Кінцеві пункти проходження - Ізов, Львів, Червоноград. Вранці і ввечері відправляються склади в луцькому напрямку: на Могиляни, Здолбунів, Луцьк. У напрямку на Брест приміськими електропоїздами з Ковеля можна дістатися до Заболоття(два рейси - вранці і вдень) і Хотислава(вечірній і нічний рейси). Електрички на Сарни відправляються чотири рази на добу з інтервалом 4-6 годин. Всі ці поїзди не зупиняються на станції Мала Язвинка, слід враховувати даний факт при плануванні поїздки. На Ягодин щодня відправляється три рейси. Єдиний приміський поїзд до станції Камінь-Каширський відправляється щодня в ранковий час. Кількість приміськ

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Ковель:

Розклад поїздів і електричок по станції Ковель на сьогоднішній день включає в себе 20 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 14, 10 з них проходять і 24 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 00 г 42 хв у напрямку до станції Львів, а останній прибуває в 22 г 37 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 25 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Ковель курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Ковель, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Ковель можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
142П Бахмут Львів 00.22 20 хв  00.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Красний Лиман Львів 00.22 20 хв  00.42 Курсує щоденно - переглянути
114Д Бахмут Львів 00.22 36 хв  00.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
67* Київ Варшава 02.35 23 хв  02.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6356 Ковель Здолбунів 05.30 Курсує щоденно - переглянути
6310 Вижва Ковель 07.30 Курсує щоденно - переглянути
6319 Сарни Ковель 07.32 Курсує щоденно - переглянути
23* Київ Хелм 07.40 22 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
24* Київ Хелм 07.40 22 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
97 Київ Ковель 08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6373 Ковель Ягодин 08.35 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Вижва 09.06 Курсує щоденно - переглянути
668Ш Львів Ковель 09.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Ковель Запоріжжя 10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6302-6301 Червоноград Ковель 10.25 Курсує щоденно - переглянути
78 Одеса Ковель 10.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 12.48 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Здолбунів 13.22 Курсує щоденно - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 13.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
88 Запоріжжя Ковель 15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 17.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6374 Ягодин Ковель 17.25 Курсує щоденно - переглянути
6305-6306 Ковель Червоноград 17.47 Курсує щоденно - переглянути
6314 Вижва Ковель 18.04 Курсує щоденно - переглянути
78 Ковель Одеса 18.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Львів Бахмут 18.22 20 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
142 Львів Красний Лиман 18.22 20 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
114Л Львів Бахмут 18.00 42 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
98 Ковель Київ 18.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 19.30 Курсує щоденно - переглянути
6322 Ковель Сарни 20.20 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Вижва 20.23 Курсує щоденно - переглянути
24* Хелм Київ 22.37 28 хв  23.05 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ковель

По станції Ковель курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Ковель Показати тільки електрички по станції Ковель