У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Феськи
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Феськи:

Актуальний розклад електричок по станції Феськи містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Феськи з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Рогозянка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 32 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Рогозянка, Чепелине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Феськи відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рогозянка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Рогозянка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Феськи відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6173 Рогозянка Харків 06.16 1 хв  06.17 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Харків Рогозянка 10.17 1 хв  10.18 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Харків Рогозянка 18.57 1 хв  18.58 Курсує щоденно - переглянути
6175 Рогозянка Харків 19.31 1 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Феськи можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Феськи