У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гавриші
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гавриші:

Актуальний розклад електричок по станції Гавриші містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гавриші з такими станціями і населеними пунктами як Люботин, Ворожба-Пас., Боромля, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 47 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Семенів Яр, Сухини, Максимівка, Богодухів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гавриші відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Харків-Пас., Люботин - Боромля. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гавриші відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6262 Боромля Люботин 08.25 1 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 09.26 1 хв  09.27 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 16.00 1 хв  16.01 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 16.46 1 хв  16.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гавриші можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гавриші