З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гавриші
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гавриші:

Актуальний розклад електричок по станції Гавриші містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гавриші з такими станціями і населеними пунктами як Люботин, Харків-Пас., Суми, Мерчик, Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 35 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Семенів Яр, Сухини, Максимівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гавриші відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Харків-Пас., Люботин - Суми, Смородине - Люботин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гавриші відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6266 Смородине Люботин 05.13 1 хв  05.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6266 Смородине Харків 05.13 1 хв  05.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6267* Люботин Суми 10.32 1 хв  10.33 Курсує щоденно - переглянути
6268* Суми Мерчик 17.29 1 хв  17.30 Курсує щоденно - переглянути
6265 Мерчик Смородине 19.34 1 хв  19.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гавриші можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гавриші