У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Газове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Газове:

Актуальний розклад електричок по станції Газове містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Газове з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Суми, Мерчик, Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 57 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Буклевське, Мерчик. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Газове відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Мерчик, Мерчик - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Газове відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6266 Смородине Харків 06.06 2 хв  06.08 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 09.50 1 хв  09.51 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6265 Мерчик Смородине 18.56 1 хв  18.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Газове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Газове