У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Града
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Града:

Актуальний розклад електричок по станції Града містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Града з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 50 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Івниця, 82 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Града відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Київ-Пас., Фастів-1 - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Града відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7031 Фастів Житомир 06.53 1 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 08.05 1 хв  08.06 Курсує щоденно - переглянути
6491 Київ Житомир 18.40 1 хв  18.41 Курсує щоденно - переглянути
6494 Житомир Фастів 19.49 1 хв  19.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Града можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Града