У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Губарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Губарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Губарівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Губарівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Люботин, Суми, Мерчик, Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 25 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Куп'єваха, 168 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Губарівка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Харків-Пас., Люботин - Суми, Смородине - Люботин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Губарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6266 Смородине Харків 04.33 1 хв  04.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6266 Смородине Люботин 04.33 1 хв  04.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6267 Люботин Суми 11.12 1 хв  11.13 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 17.06 1 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
6265 Мерчик Смородине 20.24 1 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Губарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Губарівка