У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Губник
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Губник:

Актуальний розклад електричок по станції Губник містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Губник з такими станціями і населеними пунктами як Вапнярка, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 44 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Ладижинські Хутори, 48 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Губник відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вапнярка - Христинівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Губник відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6421* Христинівка Вапнярка 09.42 1 хв  09.43 Курсує щоденно - переглянути
6424* Вапнярка Христинівка 16.43 1 хв  16.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Губник можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Губник