У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6421 Умань — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Умань - Вапнярка номер 6421 відправляється зі станції Умань о 07.20 і прибуває на станцію Вапнярка о 11.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6421 Умань - Вапнярка пролягає по таким станціям як Паланка-1, Розсішки, Христинівка, Козачий Хутір, Івангород, Розкошівка, Кублич, Зятківці, Ладижинські Хутори, Губник, 48 Км, Ладижин, Улянівка, Демківка, Кирнасівка, Красногірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Скорочення маршруту курсування по парних днях на дільниці Христинівка-Вапнярка.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 07.20
Паланка-1 07.34 1 хв  07.35 14 хв 
Розсішки 07.42 1 хв  07.43 22 хв 
Христинівка 07.56 46 хв  08.42 36 хв 
Козачий Хутір 08.51 1 хв  08.52 1 г  31 хв 
Івангород 08.56 1 хв  08.57 1 г  36 хв 
Розкошівка 09.06 1 хв  09.07 1 г  46 хв 
Кублич 09.25 1 хв  09.26 2 г  5 хв 
Зятківці 09.47 1 хв  09.48 2 г  27 хв 
Ладижинські Хутори 09.59 1 хв  10.00 2 г  39 хв 
Губник 10.08 1 хв  10.09 2 г  48 хв 
48 Км 10.21 1 хв  10.22 3 г  1 хв 
Ладижин 10.31 1 хв  10.32 3 г  11 хв 
Улянівка 10.41 1 хв  10.42 3 г  21 хв 
Демківка 10.51 1 хв  10.52 3 г  31 хв 
Кирнасівка 11.02 1 хв  11.03 3 г  42 хв 
Красногірка 11.13 1 хв  11.14 3 г  53 хв 
Вапнярка 11.31 4 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6421 Умань — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28