У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6421 Умань — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6421 сполученням Умань - Вапнярка відправляється зі станції Умань о 07.20 і прибуває на станцію Вапнярка о 10.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Паланка-1, Розсішки, Христинівка, Козачий Хутір, Івангород, Розкошівка, Кублич, Зятківці, Ладижинські Хутори, Губник, 48 Км, Ладижин, Улянівка, Демківка, Кирнасівка, Красногірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 07.20
Паланка-1 07.34 1 хв  07.35 14 хв 
Розсішки 07.40 1 хв  07.41 20 хв 
Христинівка 07.50 14 хв  08.04 30 хв 
Козачий Хутір 08.14 1 хв  08.15 54 хв 
Івангород 08.19 1 хв  08.20 59 хв 
Розкошівка 08.28 1 хв  08.29 1 г  8 хв 
Кублич 08.46 1 хв  08.47 1 г  26 хв 
Зятківці 09.08 1 хв  09.09 1 г  48 хв 
Ладижинські Хутори 09.21 1 хв  09.22 2 г  1 хв 
Губник 09.29 1 хв  09.30 2 г  9 хв 
48 Км 09.42 1 хв  09.43 2 г  22 хв 
Ладижин 09.53 1 хв  09.54 2 г  33 хв 
Улянівка 10.04 1 хв  10.05 2 г  44 хв 
Демківка 10.13 1 хв  10.14 2 г  53 хв 
Кирнасівка 10.24 1 хв  10.25 3 г  4 хв 
Красногірка 10.33 1 хв  10.34 3 г  13 хв 
Вапнярка 10.53 3 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6421 Умань — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031