У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. Анатолія Алімова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Анатолія Алімова:

Актуальний розклад електричок по станції Ім. Анатолія Алімова містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ім. Анатолія Алімова з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-1, Запоріжжя-2, Нікополь, Апостолове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 38 хв до пункту призначення Запоріжжя-2. Найближчі станції та зупинні пункти 174 Км, Запоріжжя-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ім. Анатолія Алімова відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Нікополь, Канцерівка - Запоріжжя-1, Апостолове - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Анатолія Алімова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6502 Канцерівка Запоріжжя 07.16 1 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
6492 Апостолове Запоріжжя 07.59 1 хв  08.00 Курсує щоденно - переглянути
6491 Запоріжжя Нікополь 08.50 1 хв  08.51 Курсує щоденно - переглянути
6495 Запоріжжя Апостолове 17.30 1 хв  17.31 Курсує щоденно - переглянути
6496 Нікополь Запоріжжя 19.37 1 хв  19.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Анатолія Алімова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. Анатолія Алімова