У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. Анатолія Алімова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Анатолія Алімова:

Актуальний розклад електричок по станції Ім. Анатолія Алімова містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ім. Анатолія Алімова з такими станціями і населеними пунктами як Мелітополь, Запоріжжя-2, Нікополь. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 29 хв до пункту призначення Нікополь. Найближчі станції та зупинні пункти 174 Км, Запоріжжя-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ім. Анатолія Алімова відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Канцерівка - Мелітополь, Нікополь - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Анатолія Алімова відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6508-6507 Канцерівка Мелітополь 07.07 5 хв  07.12 Курсує щоденно - переглянути
6492 Нікополь Запоріжжя 08.27 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6495 Запоріжжя Нікополь 17.28 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Анатолія Алімова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. Анатолія Алімова