У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Канцерівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Канцерівка:

Актуальний розклад електричок по станції Канцерівка містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Канцерівка з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-1, Запоріжжя-2, Нікополь. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 51 хв до пункту призначення Запоріжжя-2. Найближчі станції та зупинні пункти 162 Км, Колгоспка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Канцерівка відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-2 - Нікополь, Запоріжжя-1 - Канцерівка, Канцерівка - Запоріжжя-2. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Канцерівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Канцерівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Канцерівка