У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. І. А. Ємця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. І. А. Ємця:

Актуальний розклад електричок по станції Ім. І. А. Ємця містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ім. І. А. Ємця з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 30 хв до пункту призначення Білгород-Дністровський. Найближчі станції та зупинні пункти Пост 22 Км, Ксенієве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ім. І. А. Ємця відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. І. А. Ємця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6342 Білгород-Дністровський Одеса 06.53 1 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
6304 Одеса Білгород-Дністровський 09.31 1 хв  09.32 Курсує щоденно - переглянути
6308 Одеса Білгород-Дністровський 14.47 1 хв  14.48 Курсує щоденно - переглянути
6346 Білгород-Дністровський Одеса 15.19 1 хв  15.20 Курсує щоденно - переглянути
6348 Білгород-Дністровський Одеса 18.23 1 хв  18.24 Курсує щоденно - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ім. І. А. Ємця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. І. А. Ємця