У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. І. А. Ємця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. І. А. Ємця:

Актуальний розклад електричок по станції Ім. І. А. Ємця містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ім. І. А. Ємця з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 31 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Пост 22 Км, Ксенієве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ім. І. А. Ємця відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Білгород-Дністровський - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Білгород-Дністровський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. І. А. Ємця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ім. І. А. Ємця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. І. А. Ємця