У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. І. А. Ємця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. І. А. Ємця:

Актуальний розклад електричок по станції Ім. І. А. Ємця містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ім. І. А. Ємця з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Кароліно-Бугаз. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 38 хв до пункту призначення Кароліно-Бугаз. Найближчі станції та зупинні пункти Пост 22 Км, Ксенієве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ім. І. А. Ємця відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кароліно-Бугаз - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Кароліно-Бугаз. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. І. А. Ємця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6342-6341 Кароліно-Бугаз Одеса 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6304-6303 Одеса Кароліно-Бугаз 09.40 1 хв  09.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6348-6347 Кароліно-Бугаз Одеса 18.34 1 хв  18.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6310 Одеса Кароліно-Бугаз 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ім. І. А. Ємця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. І. А. Ємця

Від станції Ім. І. А. Ємця можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Ім. І. А. Ємця