З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ім. Василя Несвіта
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Василя Несвіта:

Актуальний розклад електричок по станції Ім. Василя Несвіта містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ім. Василя Несвіта з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Смородине, Суми, Мерчик. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 32 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти 86 Км, Сироватка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ім. Василя Несвіта відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Суми, Люботин - Суми, Суми - Мерчик. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Василя Несвіта відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6881 Смородине Ворожба 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6002 Суми Смородине 09.07 1 хв  09.08 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 13.06 1 хв  13.07 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 14.58 1 хв  14.59 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Смородине 21.31 1 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ім. Василя Несвіта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ім. Василя Несвіта