У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івангород
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івангород:

Актуальний розклад електричок по станції Івангород містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Івангород з такими станціями і населеними пунктами як Вапнярка, Умань. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 53 хв до пункту призначення Умань. Найближчі станції та зупинні пункти Козачий Хутір, Розкошівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Івангород відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вапнярка - Умань. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івангород відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6421 Умань Вапнярка 08.49 1 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
6424 Вапнярка Умань 17.52 1 хв  17.53 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Івангород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івангород