У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івашки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івашки:

Актуальний розклад електричок по станції Івашки містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Івашки з такими станціями і населеними пунктами як Гребінка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 08 г 21 хв до пункту призначення Гребінка. Найближчі станції та зупинні пункти Супрунівка, Абазівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Івашки відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Полтава-Південна - Гребінка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івашки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6721-6363 Полтава Гребінка 08.20 1 хв  08.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Івашки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івашки