У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6721-6363 Полтава — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Полтава - Гребінка номер 6721-6363 відправляється зі станції Полтава-Південна о 07.15 і прибуває на станцію Гребінка о 13.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6721-6363 Полтава - Гребінка пролягає по таким станціям як Червоний Шлях, Полтава-Киівська, 303 Км, Шкурупій, Яреськи, Миргород, Ромодан, Терни, Іванівка, Бесідівщина.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд №6363 7,8,9,12,13,14,15,16 грудня 2022 року до ст. Тарнавщина слідує згідно діючого розкладу далі, Тарнавщина 11,40 - 11,41 год. Солоницька 11,59 - 12,00 год Лубни 12,16 -12,17 год. Пост 167 км 12,36 - 12,37 год. Лазірки 12,55 - 12,56 год. Пост 143 км. 13,06 - 13,07 год Гребінка 13,23 год.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 07.15
Островок 07.18 1 хв  07.19 3 хв 
Крутий Берег 07.22 1 хв  07.23 7 хв 
Кривохатки 07.28 1 хв  07.29 13 хв 
Червоний Шлях 07.33 1 хв  07.34 18 хв 
328 Км 07.38 1 хв  07.39 23 хв 
Яківці 07.42 1 хв  07.43 27 хв 
Шведська Могила 07.47 4 хв  07.51 32 хв 
Полтава-Киівська 07.59 6 хв  08.05 44 хв 
Супрунівка 08.14 1 хв  08.15 59 хв 
Івашки 08.24 1 хв  08.25 1 г  9 хв 
Абазівка 08.31 1 хв  08.32 1 г  16 хв 
303 Км 08.38 1 хв  08.39 1 г  23 хв 
Уманцівка 08.44 1 хв  08.45 1 г  29 хв 
294 Км 08.54 1 хв  08.55 1 г  39 хв 
Решетилівка 08.59 1 хв  09.00 1 г  44 хв 
Шкурупій 09.06 1 хв  09.07 1 г  51 хв 
Братешки 09.14 12 хв  09.26 1 г  59 хв 
Сагайдак 09.34 1 хв  09.35 2 г  19 хв 
Федунка 09.41 1 хв  09.42 2 г  26 хв 
Яреськи 09.48 1 хв  09.49 2 г  33 хв 
Матяшівка 09.56 1 хв  09.57 2 г  41 хв 
Гоголеве 10.05 2 хв  10.07 2 г  50 хв 
Милашенкове 10.15 5 хв  10.20 3 г 
Миргород 10.32 1 хв  10.33 3 г  17 хв 
Пост 227 Км 10.40 1 хв  10.41 3 г  25 хв 
Кибинці 10.48 1 хв  10.49 3 г  33 хв 
209 Км 10.59 1 хв  11.00 3 г  44 хв 
Ромодан 11.08 16 хв  11.24 3 г  53 хв 
200 Км 11.33 1 хв  11.34 4 г  18 хв 
Тарнавщина 11.40 1 хв  11.41 4 г  25 хв 
Солоницька 11.54 1 хв  11.55 4 г  39 хв 
Терни 12.02 1 хв  12.03 4 г  47 хв 
Лубни 12.11 2 хв  12.13 4 г  56 хв 
Стронське 12.22 1 хв  12.23 5 г  7 хв 
Вили 12.32 1 хв  12.33 5 г  17 хв 
Іванівка 12.41 1 хв  12.42 5 г  26 хв 
Лазірки 12.51 1 хв  12.52 5 г  36 хв 
147 Км 12.57 1 хв  12.58 5 г  42 хв 
143 Км 13.02 1 хв  13.03 5 г  47 хв 
Бесідівщина 13.07 1 хв  13.08 5 г  52 хв 
136 Км 13.13 1 хв  13.14 5 г  58 хв 
Гребінка 13.19 6 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6721-6363 Полтава-Південна — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031