У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6721-6363 Полтава — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Полтава - Гребінка номер 6721-6363 відправляється зі станції Полтава-Південна о 07.18 і прибуває на станцію Гребінка о 13.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 41 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6721-6363 Полтава - Гребінка пролягає по таким станціям як Червоний Шлях, Полтава-Киівська, 303 Км, Шкурупій, Яреськи, Миргород, Ромодан, Терни, Іванівка, Бесідівщина.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Полтава-Південна 07.18
Островок 07.23 1 хв  07.24 5 хв 
Крутий Берег 07.27 1 хв  07.28 9 хв 
Кривохатки 07.31 1 хв  07.32 13 хв 
Червоний Шлях 07.36 1 хв  07.37 18 хв 
328 Км 07.42 1 хв  07.43 24 хв 
Яківці 07.45 1 хв  07.46 27 хв 
Шведська Могила 07.49 1 хв  07.50 31 хв 
Полтава-Киівська 07.56 2 хв  07.58 38 хв 
Супрунівка 08.06 2 хв  08.08 48 хв 
Івашки 08.16 1 хв  08.17 58 хв 
Абазівка 08.21 1 хв  08.22 1 г  3 хв 
303 Км 08.27 1 хв  08.28 1 г  9 хв 
Уманцівка 08.32 1 хв  08.33 1 г  14 хв 
294 Км 08.41 1 хв  08.42 1 г  23 хв 
Решетилівка 08.46 1 хв  08.47 1 г  28 хв 
Шкурупій 08.52 1 хв  08.53 1 г  34 хв 
Братешки 08.58 1 хв  08.59 1 г  40 хв 
Сагайдак 09.06 1 хв  09.07 1 г  48 хв 
Федунка 09.13 1 хв  09.14 1 г  55 хв 
Яреськи 09.21 23 хв  09.44 2 г  3 хв 
Матяшівка 09.51 1 хв  09.52 2 г  33 хв 
Гоголеве 09.59 9 хв  10.08 2 г  41 хв 
Милашенкове 10.16 1 хв  10.17 2 г  58 хв 
Миргород 10.27 1 хв  10.28 3 г  9 хв 
Пост 227 Км 10.35 1 хв  10.36 3 г  17 хв 
Кибинці 10.42 6 хв  10.48 3 г  24 хв 
209 Км 10.59 1 хв  11.00 3 г  41 хв 
Ромодан 11.07 17 хв  11.24 3 г  49 хв 
200 Км 11.33 1 хв  11.34 4 г  15 хв 
Тарнавщина 11.40 1 хв  11.41 4 г  22 хв 
Солоницька 11.54 1 хв  11.55 4 г  36 хв 
Терни 12.02 1 хв  12.03 4 г  44 хв 
Лубни 12.11 2 хв  12.13 4 г  53 хв 
Стронське 12.22 1 хв  12.23 5 г  4 хв 
Вили 12.32 1 хв  12.33 5 г  14 хв 
Іванівка 12.41 1 хв  12.42 5 г  23 хв 
Лазірки 12.51 11 хв  13.02 5 г  33 хв 
147 Км 13.07 1 хв  13.08 5 г  49 хв 
143 Км 13.12 1 хв  13.13 5 г  54 хв 
Бесідівщина 13.17 1 хв  13.18 5 г  59 хв 
136 Км 13.23 1 хв  13.24 6 г  5 хв 
Гребінка 13.29 6 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6721-6363 Полтава-Південна — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031