У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івотка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івотка:

Актуальний розклад електричок по станції Івотка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Івотка з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Хутір-Михайлівський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 14 хв до пункту призначення Хутір-Михайлівський. Найближчі станції та зупинні пункти Неплюєве, Янпіль. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Івотка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хутір-Михайлівський - Конотоп, Конотоп - Хутір-Михайлівський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івотка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 07.23 1 хв  07.24 Курсує щоденно - переглянути
6542 Конотоп Хутір-Михайлівський 09.48 1 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 15.40 1 хв  15.41 Курсує щоденно - переглянути
6546 Конотоп Хутір-Михайлівський 17.13 1 хв  17.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Івотка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івотка