У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івотка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івотка:

Актуальний розклад електричок по станції Івотка містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Івотка з такими станціями і населеними пунктами як Терещенська, Хутір-Михайлівський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 40 хв до пункту призначення Хутір-Михайлівський. Найближчі станції та зупинні пункти Неплюєве, Янпіль. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Івотка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хутір-Михайлівський - Терещенська, Терещенська - Хутір-Михайлівський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івотка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Івотка - Терещенська від 15.00 грн. (30.7 км)

  • Івотка - Хутір-Михайлівський від 15.00 грн. (15.1 км)

  • Івотка - Янпіль від 15.00 грн. (5.3 км)

  • Івотка - Неплюєве від 15.00 грн. (5.2 км)

  • Івотка - Макове від 15.00 грн. (19.5 км)

  • Івотка - 560 Км від 15.00 грн. (25.2 км)

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Івотка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івотка