У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кадіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кадіївка:

Актуальний розклад електричок по станції Кадіївка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Кадіївка з такими станціями і населеними пунктами як Кам'янець-Подільський, Хмельницький. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 48 хв до пункту призначення Хмельницький. Найближчі станції та зупинні пункти Волудринці, Шевченка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Кадіївка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кам'янець-Подільський - Хмельницький. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Кадіївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6381 Хмельницький Кам'янець-Подільський 09.48 1 хв  09.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6382 Кам'янець-Подільський Хмельницький 15.47 1 хв  15.48 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Кадіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кадіївка