У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Канатний завод
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Канатний завод:

Актуальний розклад електричок по станції Канатний завод містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Канатний завод з такими станціями і населеними пунктами як Макіївка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 14 хв до пункту призначення Макіївка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Харцизьк, Ханженкове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Канатний завод відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Макіївка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Канатний завод відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Іловайськ Макіївка 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6004 Іловайськ Макіївка 08.30 1 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
6076 Іловайськ Макіївка 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Канатний завод можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Канатний завод