У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Карпилівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карпилівка:

Актуальний розклад електричок по станції Карпилівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Карпилівка з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Конотоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 16 хв до пункту призначення Конотоп. Найближчі станції та зупинні пункти Клепали, Кошари. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Карпилівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Конотоп. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Карпилівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6304 Конотоп Ворожба 11.26 1 хв  11.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 13.15 1 хв  13.16 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Карпилівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Карпилівка