У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6104 Конотоп — Ворожба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Конотоп - Ворожба номер 6104 відправляється зі станції Конотоп о 14.16 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 16.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6104 Конотоп - Ворожба пролягає по таким станціям як Залізобетонний, Лобківка, Калинівка, Джигаївка, Дубов'язівка, В'язове, Дубинка, Зафатівка, Грузьке, Путійська, Степанівка, Путивль, Клепали, Карпилівка, Кошари, Бабаківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Конотоп – Ворожба-Пас. складає 30.00 гривень. Відстань між станціями – 73.8 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 14.16
Залізобетонний 14.22 1 хв  14.23 6 хв 
Лобківка 14.27 1 хв  14.28 11 хв 
Калинівка 14.31 1 хв  14.32 15 хв 
Джигаївка 14.37 1 хв  14.38 21 хв 
Дубов'язівка 14.42 1 хв  14.43 26 хв 
В'язове 14.47 1 хв  14.48 31 хв 
Дубинка 14.53 1 хв  14.54 37 хв 
Зафатівка 14.57 1 хв  14.58 41 хв 
Грузьке 15.01 1 хв  15.02 45 хв 
Путійська 15.07 1 хв  15.08 51 хв 
Степанівка 15.15 1 хв  15.16 59 хв 
Путивль 15.25 1 хв  15.26 1 г  9 хв 
Клепали 15.34 1 хв  15.35 1 г  18 хв 
Карпилівка 15.39 1 хв  15.40 1 г  23 хв 
Кошари 15.46 1 хв  15.47 1 г  30 хв 
Бабаківка 15.52 1 хв  15.53 1 г  36 хв 
Ворожба-Пас. 16.03 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6104 Конотоп — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930