У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ханженкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ханженкове:

Актуальний розклад електричок по станції Ханженкове містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ханженкове з такими станціями і населеними пунктами як Кринична, Успенська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 21 хв до пункту призначення Кринична. Найближчі станції та зупинні пункти Канатний завод, Кринична, Харцизьк. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ханженкове відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кринична - Успенська, Іловайськ - Кринична. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ханженкове відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Іловайськ Кринична 06.59 2 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6004 Іловайськ Кринична 08.37 1 хв  08.38 Курсує щоденно - переглянути
619 Кринична Успенська 09.21 2 хв  09.23 Курсує щоденно - переглянути
620 Успенська Кринична 15.43 2 хв  15.45 Курсує щоденно - переглянути
6076 Іловайськ Кринична 19.20 1 хв  19.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ханженкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ханженкове