У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харцизьк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харцизьк:

Актуальний розклад електричок по станції Харцизьк містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Харцизьк з такими станціями і населеними пунктами як Кринична, Успенська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 09 хв до пункту призначення Кринична. Найближчі станції та зупинні пункти Іловайськ, Канатний завод, Ханженкове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Харцизьк відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Кринична, Кринична - Успенська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харцизьк відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Іловайськ Кринична 06.46 2 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6004 Іловайськ Кринична 08.29 1 хв  08.30 Курсує щоденно - переглянути
619 Кринична Успенська 09.34 4 хв  09.38 Курсує щоденно - переглянути
620 Успенська Кринична 15.29 4 хв  15.33 Курсує щоденно - переглянути
6076 Іловайськ Кринична 19.08 1 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Харцизьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харцизьк