У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хорошеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хорошеве:

Актуальний розклад електричок по станції Хорошеве містить всього 21 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хорошеве з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Дніпро-Головний, Синельникове-1, Чаплине, Покровськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 28 хв до пункту призначення Чаплине. Найближчі станції та зупинні пункти 225 Км, 230 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хорошеве відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чаплине - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Синельникове-1, Межова - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хорошеве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6272 Дніпро Лозова 04.55 1 хв  04.56 Курсує щоденно - переглянути
6107 Синельникове Дніпро 05.17 1 хв  05.18 Курсує щоденно - переглянути
6109 Чаплине Дніпро 05.57 1 хв  05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6109 Межова Дніпро 05.57 1 хв  05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6105 Синельникове Дніпро 06.07 1 хв  06.08 Курсує щоденно - переглянути
6185* Синельникове Дніпро 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6108 Дніпро Синельникове 07.46 1 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
6110* Дніпро Чаплине 09.41 1 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
6110-6112 Дніпро Покровськ 09.41 1 хв  09.42 Курсує щоденно - переглянути
6141* Чаплине Дніпро 11.11 1 хв  11.12 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 14.57 1 хв  14.58 Курсує щоденно - переглянути
6147* Чаплине Дніпро 15.04 1 хв  15.05 Курсує щоденно - переглянути
6280* Дніпро Лозова 17.15 1 хв  17.16 Курсує щоденно - переглянути
6122* Дніпро Чаплине 17.26 1 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6127 Чаплине Дніпро 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6126* Дніпро Синельникове 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6132-6131 Запоріжжя Дніпро 19.31 1 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути
6146 Дніпро Чаплине 20.40 1 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути
6133 Синельникове Дніпро 21.18 1 хв  21.19 Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Межова 21.27 1 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6130 Дніпро Чаплине 21.27 1 хв  21.28 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хорошеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хорошеве