У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Клепали
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клепали:

Актуальний розклад електричок по станції Клепали містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Клепали з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 02 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Карпилівка, Путивль. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Клепали відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Конотоп, Конотоп - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клепали відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Конотоп 05.40 1 хв  05.41 Курсує щоденно - переглянути
6304 Конотоп Ворожба 11.21 1 хв  11.22 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 13.20 1 хв  13.21 Курсує щоденно - переглянути
6306 Конотоп Ворожба 20.01 1 хв  20.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Клепали можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Клепали