У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Клепали
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клепали:

Актуальний розклад електричок по станції Клепали містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Клепали з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ворожба-Пас., Конотоп, Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 02 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Карпилівка, Путивль. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Клепали відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас., Ворожба-Пас. - Конотоп, Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клепали відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301 Ворожба Бахмач 05.54 1 хв  05.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6302 Бахмач Ворожба 09.56 1 хв  09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6303 Ворожба Конотоп 11.48 1 хв  11.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
888Л Київ Ворожба 14.51 1 хв  14.52 Курсує щоденно - переглянути
887 Ворожба Фастів 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6306 Бахмач Ворожба 22.01 1 хв  22.02 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Клепали можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Клепали

Від станції Клепали можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Клепали