У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корнин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корнин:

Актуальний розклад електричок по станції Корнин містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Корнин з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 49 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Ставище, Липняк. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Корнин відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Київ-Пас., Фастів-1 - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корнин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491 Фастів Житомир 05.42 1 хв  05.43 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 09.10 1 хв  09.11 Курсує щоденно - переглянути
7035 Київ Житомир 18.34 1 хв  18.35 Курсує щоденно - переглянути
6492 Житомир Фастів 21.48 1 хв  21.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Корнин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Корнин