У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корнин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корнин:

Актуальний розклад електричок по станції Корнин містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Корнин з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 55 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Ставище, Липняк. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Корнин відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Київ-Пас., Фастів-1 - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Корнин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7033 Фастів Житомир 05.52 1 хв  05.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
7034 Житомир Київ 09.06 1 хв  09.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6491 Київ Житомир 17.52 1 хв  17.53 Курсує щоденно - переглянути
6494 Житомир Фастів 20.54 1 хв  20.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Корнин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Корнин