У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козачий Хутір
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козачий Хутір:

Актуальний розклад електричок по станції Козачий Хутір містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Козачий Хутір з такими станціями і населеними пунктами як Вапнярка, Умань. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 58 хв до пункту призначення Умань. Найближчі станції та зупинні пункти Христинівка, Івангород. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Козачий Хутір відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вапнярка - Умань. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козачий Хутір відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6421* Умань Вапнярка 08.44 1 хв  08.45 Курсує щоденно - переглянути
6424* Вапнярка Умань 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Козачий Хутір можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козачий Хутір