У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козацьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козацьке:

Актуальний розклад електричок по станції Козацьке містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Козацьке з такими станціями і населеними пунктами як Люботин, Смородине, Ворожба-Пас., Охтирка, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 09 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Ворскла, Кириківка, Бакирівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Козацьке відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кириківка - Смородине, Охтирка - Смородине, Смородине - Кириківка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козацьке відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6262 Смородине Люботин 06.46 1 хв  06.47 Курсує щоденно - переглянути
6051 Кириківка Смородине 07.05 1 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6054 Смородине Охтирка 10.35 1 хв  10.36 Курсує щоденно - переглянути
6056 Охтирка Смородине 14.26 1 хв  14.27 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 15.20 1 хв  15.21 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Смородине 16.06 1 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути
6058 Смородине Кириківка 17.37 1 хв  17.38 Курсує щоденно - переглянути
6057 Кириківка Смородине 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Козацьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козацьке