У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козацьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козацьке:

Актуальний розклад електричок по станції Козацьке містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Козацьке з такими станціями і населеними пунктами як Охтирка, Смородине, Люботин, Ворожба-Пас., Кириківка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 32 хв до пункту призначення Кириківка. Найближчі станції та зупинні пункти Ворскла, Кириківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Козацьке відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Охтирка - Смородине, Смородине - Охтирка, Боромля - Люботин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козацьке відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6052 Смородине Охтирка 05.08 1 хв  05.09 Курсує щоденно - переглянути
6051 Охтирка Смородине 07.02 1 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
6262 Боромля Люботин 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6054* Смородине Охтирка 08.47 1 хв  08.48 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6012* Ворожба Кириківка 10.32 1 хв  10.33 Курсує щоденно - переглянути
6013* Кириківка Смородине 11.04 1 хв  11.05 Курсує щоденно - переглянути
6056* Охтирка Смородине 14.27 1 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 15.23 1 хв  15.24 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 17.09 1 хв  17.10 Курсує щоденно - переглянути
6058 Смородине Охтирка 17.36 1 хв  17.37 Курсує щоденно - переглянути
6057 Охтирка Боромля 19.30 1 хв  19.31 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 20.31 1 хв  20.32 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Козацьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козацьке