У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козацьке
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козацьке:

Актуальний розклад електричок по станції Козацьке містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Козацьке з такими станціями і населеними пунктами як Охтирка, Суми, Люботин, Ворожба-Пас., Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 44 хв до пункту призначення Кириківка. Найближчі станції та зупинні пункти Ворскла, Кириківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Козацьке відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Охтирка - Смородине, Люботин - Боромля, Ворожба-Пас. - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козацьке відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Козацьке - Харків від 33.50 грн. (104.0 км)

  • Козацьке - Суми(всі вокзали) від 27.00 грн. (74.1 км)

  • Козацьке - Люботин від 29.00 грн. (87.3 км)

  • Козацьке - Смородине від 17.00 грн. (17.2 км)

  • Козацьке - Ворожба від 39.50 грн. (125.5 км)

  • Козацьке - Білопілля від 39.50 грн. (121.0 км)

  • Козацьке - Мерчик від 27.00 грн. (72.0 км)

  • Козацьке - Кириківка від 12.00 грн. (2.7 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6052 Смородине Охтирка 05.08 1 хв  05.09 Курсує щоденно - переглянути
6051 Охтирка Суми 07.02 1 хв  07.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6262 Боромля Люботин 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6054 Смородине Охтирка 09.39 1 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 10.42 1 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6056 Охтирка Смородине 14.30 1 хв  14.31 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 16.04 1 хв  16.05 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 17.37 1 хв  17.38 Курсує щоденно - переглянути
6058 Смородине Охтирка 17.46 1 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути
6057 Охтирка Боромля 19.40 1 хв  19.41 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 20.43 1 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Козацьке можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козацьке