У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Красногірка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Красногірка:

Актуальний розклад електричок по станції Красногірка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Красногірка з такими станціями і населеними пунктами як Вапнярка, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 39 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Кирнасівка, Вапнярка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Красногірка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вапнярка - Христинівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Красногірка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6421* Христинівка Вапнярка 10.48 1 хв  10.49 Курсує щоденно - переглянути
6424* Вапнярка Христинівка 15.38 1 хв  15.39 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Красногірка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Красногірка