У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ксенієве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ксенієве:

Актуальний розклад електричок по станції Ксенієве містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ксенієве з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 37 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти Ім. І. А. Ємця, 13 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ксенієве відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ксенієве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6341 Білгород-Дністровський Одеса 06.56 1 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6304 Одеса Білгород-Дністровський 09.25 1 хв  09.26 Курсує щоденно - переглянути
6308 Одеса Білгород-Дністровський 14.41 1 хв  14.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6345 Білгород-Дністровський Одеса 15.26 1 хв  15.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 18.24 1 хв  18.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6347 Білгород-Дністровський Одеса 18.36 1 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ксенієве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ксенієве