У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Квашине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Квашине:

Актуальний розклад електричок по станції Квашине містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Квашине з такими станціями і населеними пунктами як Успенська, Ясинувата-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 43 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Амвросіївка, Успенська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Квашине відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Успенська - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Квашине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6932/6931 Ясинувата Успенська 10.40 45 хв  11.25 Курсує щоденно - переглянути
6931/6932 Успенська Ясинувата 13.43 1 г 14.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Квашине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Квашине