У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Квашине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Квашине:

Актуальний розклад електричок по станції Квашине містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Квашине з такими станціями і населеними пунктами як Успенська, Кринична. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 55 хв до пункту призначення Кринична. Найближчі станції та зупинні пункти Амвросіївка, Успенська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Квашине відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Успенська - Кринична. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Квашине відображено на цій сторінці.

Квитки

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
619 Кринична Успенська 11.06 2 хв  11.08 Курсує щоденно - переглянути
620 Успенська Кринична 13.53 2 хв  13.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Квашине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Квашине