У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ладижин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ладижин:

Актуальний розклад електричок по станції Ладижин містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ладижин з такими станціями і населеними пунктами як Вапнярка, Умань. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 18 хв до пункту призначення Умань. Найближчі станції та зупинні пункти 48 Км, Улянівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ладижин відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вапнярка - Умань. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ладижин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6421 Умань Вапнярка 10.28 1 хв  10.29 Курсує щоденно - переглянути
6424 Вапнярка Умань 16.17 1 хв  16.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ладижин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ладижин