У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лебедівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лебедівка:

Актуальний розклад електричок по станції Лебедівка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лебедівка з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Новоград-Волинський-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 13 хв до пункту призначення Новоград-Волинський-1. Найближчі станції та зупинні пункти Барвинівка, Тетірка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лебедівка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Новоград-Волинський-1 - Житомир, Житомир - Новоград-Волинський-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лебедівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6412 Новоград-Волинський Житомир 05.26 1 хв  05.27 Курсує щоденно - переглянути
6411 Житомир Новоград-Волинський 11.45 1 хв  11.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Новоград-Волинський Житомир 19.09 1 хв  19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413 Житомир Новоград-Волинський 19.28 1 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6415 Житомир Новоград-Волинський 20.12 1 хв  20.13 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лебедівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лебедівка