У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ліщин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ліщин:

Актуальний розклад електричок по станції Ліщин містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ліщин з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 41 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти 82 Км, Станишівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ліщин відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Фастів-1, Київ-Пас. - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ліщин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491 Фастів Житомир 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 08.04 1 хв  08.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035 Київ Житомир 19.47 1 хв  19.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6492 Житомир Фастів 20.40 1 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ліщин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ліщин