У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Люблинець-Волинський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Люблинець-Волинський:

Актуальний розклад електричок по станції Люблинець-Волинський містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Люблинець-Волинський з такими станціями і населеними пунктами як Ковель, Червоноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 07 хв до пункту призначення Червоноград. Найближчі станції та зупинні пункти Ружин, Фасти. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Люблинець-Волинський відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Червоноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Люблинець-Волинський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302-6301 Червоноград Ковель 10.08 1 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6305-6306 Ковель Червоноград 18.06 1 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Люблинець-Волинський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Люблинець-Волинський