У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Майданчик 5
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майданчик 5:

Актуальний розклад електричок по станції Майданчик 5 містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Майданчик 5 з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Дебальцеве, Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 28 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти Майданчик 4, Депрерадівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Майданчик 5 відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Луганськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Родакове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Майданчик 5 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6429 Дебальцеве Луганськ 05.05 1 хв  05.06 Курсує щоденно - переглянути
6428 Луганськ Дебальцеве 19.30 1 хв  19.31 Курсує щоденно - переглянути
6421 Дебальцеве Родакове 20.27 1 хв  20.28 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Майданчик 5 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Майданчик 5