У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Максимівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Максимівка:

Актуальний розклад електричок по станції Максимівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Максимівка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Суми, Мерчик, Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 22 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Сухини, 198 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Максимівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Харків-Пас., Люботин - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Максимівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6266 Смородине Харків 05.27 14 хв  05.41 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 10.15 1 хв  10.16 Курсує щоденно - переглянути
6268 Суми Мерчик 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6265 Мерчик Смородине 19.21 1 хв  19.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Максимівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Максимівка