У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Максимівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Максимівка:

Актуальний розклад електричок по станції Максимівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Максимівка з такими станціями і населеними пунктами як Люботин, Ворожба-Пас., Боромля, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 51 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Сухини, 198 Км, Ріпки, Гавриші. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Максимівка відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Люботин - Боромля, Ворожба-Пас. - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Максимівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6262 Боромля Люботин 08.40 13 хв  08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
7009 Харків Ворожба 09.13 1 хв  09.14 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 15.44 1 хв  15.45 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 16.50 1 хв  16.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Максимівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Максимівка