У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мотор
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мотор:

Актуальний розклад електричок по станції Мотор містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мотор з такими станціями і населеними пунктами як Синельникове-1, Запоріжжя-2, Запоріжжя-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 50 хв до пункту призначення Синельникове-1. Найближчі станції та зупинні пункти Запоріжжя-1, Іскра. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мотор відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-1 - Синельникове-1, Дніпро-Головний - Запоріжжя-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мотор відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6506 Пришиб Синельникове 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6545-6546 Синельникове Запоріжжя 09.58 1 хв  09.59 Курсує щоденно - переглянути
6124-6123 Дніпро Запоріжжя 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6132 Запоріжжя Синельникове 19.49 1 хв  19.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мотор можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мотор