У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6533-6534 Запоріжжя — Синельникове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Запоріжжя - Синельникове номер 6533-6534 відправляється зі станції Запоріжжя-2 о 05.50 і прибуває на станцію Синельникове-1 о 08.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6533-6534 Запоріжжя - Синельникове пролягає по таким станціям як Запоріжжя-1, Мотор, Іскра, Запоріжжя Вантажне, Янцеве, Вільнянськ, 1074 Км, Новогупалівка, 1063 Км, 1061 Км, Славгород-Південний, 1049 Км, 1045 Км, Івківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Запоріжжя-2 – Синельникове-1 складає 32.00 гривень. Відстань між станціями – 70.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

у добу 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21 червня 2024 року поIзда НР 6533/6534 сполученням ЗапорIжжя-2 - Синельникове-1, вIдправлення зI станцII ЗапорIжжя-2 06.03 (замIсть 05.50) ЗапорIжжя-1 06.11-06.31 пл.Мотор 06.37-06.38 пл.Iскра 06.40-06.41 ЗапорIжжя-Вант. 06.47-06.48 Янцеве 06.57-06.58 ВIльнянськ 07.06- 07.07 пл. Значкове 07.15-07.16 НовогупалIвка 07.24-07.25 пл. Солоне 07.30-07.31 пл. Степова 07.35-07.36 Славгород-ПIвд. 07.43-07.44 пл. Нижня Терса 07.51-07.52 пл. ЗапорIзьке 07.57-07.58 IвкIвка 08.03- 08.04 Синельникове-1 08.15 (замIсть 08.00). ПоIзд НР 6533/6534 (ЗапорIжжя-2 - Синельникове-1) у добу 24, 25, 26, 27, 28 червня, 01, 02, 03, 04, 05, 08, 09, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31 липня, 01, 02, 05, 06, 07, 08, 09, 12, 13, 14, 15, 16 серпня 2024 року вIдправити зI станцII ЗапорIжжя-2 о 05.55 (замIсть 05.50), далI пропустити наступним розкладом: ЗапорIжжя-1 06.03-06.23 пл. Мотор 06.29-06.30 пл. Iскра 06.32-06.33 ЗапорIжжя-Вантажне 06.39-06.40 Янцеве 06.49-06.50 ВIльнянськ 06.58-07.07 пл. Значкове 07.15-07.16 НовогупалIвка 07.24-07.25 пл. Солоне 07.30-07.31 пл. Степова 07.35-07.36 Славгород-ПIвденний 07.43-07.44 пл. Нижня Терса 07.50-07.51 пл. ЗапорIзьке 07.56-07.57 IвкIвка 08.02-08.03 Синельникове-1 08.13 (замIсть 08.00).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-2 05.50
Запоріжжя-1 05.58 20 хв  06.18 8 хв 
Мотор 06.24 1 хв  06.25 34 хв 
Іскра 06.27 1 хв  06.28 37 хв 
Запоріжжя Вантажне 06.34 1 хв  06.35 44 хв 
Янцеве 06.44 1 хв  06.45 54 хв 
Вільнянськ 06.53 1 хв  06.54 1 г  3 хв 
1074 Км 07.02 1 хв  07.03 1 г  12 хв 
Новогупалівка 07.11 1 хв  07.12 1 г  21 хв 
1063 Км 07.17 1 хв  07.18 1 г  27 хв 
1061 Км 07.22 1 хв  07.23 1 г  32 хв 
Славгород-Південний 07.30 1 хв  07.31 1 г  40 хв 
1049 Км 07.37 1 хв  07.38 1 г  47 хв 
1045 Км 07.43 1 хв  07.44 1 г  53 хв 
Івківка 07.49 1 хв  07.50 1 г  59 хв 
Синельникове-1 08.00 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6533-6534 Запоріжжя-2 — Синельникове-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031