У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

N19
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції N19:

Актуальний розклад електричок по станції N19 містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують N19 з такими станціями і населеними пунктами як Покровськ, Чаплине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 50 хв до пункту призначення Чаплине. Найближчі станції та зупинні пункти 337 Км, Кирпичеве. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції N19 відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Покровськ - Чаплине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції N19 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6112 Чаплине Покровськ 12.32 1 хв  12.33 Курсує щоденно - переглянути
6123 Покровськ Чаплине 14.49 1 хв  14.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції N19 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції N19